Fullmetal Алхемичарот Печатење Книга Кеси Најдобрите Студенти Ранци Прозрачна Rucksack Ранец За Лаптоп Компјутер Рамо Кеси

Fullmetal Алхемичарот Печатење Книга Кеси Најдобрите Студенти Ранци Прозрачна Rucksack Ранец За Лаптоп Компјутер

DEN 1305.00
-32 %
DEN 1919.52

Тековен


Fullmetal Алхемичарот Печатење Книга Кеси Најдобрите Студенти Ранци Прозрачна Rucksack Ранец За Лаптоп Компјутер Рамо Кеси
Големина : 44*29*14cm


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
Прозрачна Rucksack
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
VVAOZU
Декорација:
Никој
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Техника:
Најдобрите Студенти Ранци

Слични понуди