200m работи Безжични сензорски аларм безжична вратата бел со сензор функција за движење откривање на алармот тело за откривање на алармот

200m работи Безжични сензорски аларм безжична вратата бел со сензор функција за движење откривање на алармот

DEN 900.96

Тековен


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
Овој производ може да работи како бел во куќата , или welcomer во продавница , канцеларија ,фабрика и на друго место .
Работното растојание : 200meter во отворите за воздух ;
Моќност : AAA x 3 за emitter ; АА x 3 за примачот ( батерија, не се вклучени )
ok (ок) за да се инсталира домаќин и на сондата во различни место , со телото, движење откривање функција кога некој се појави пред emitter , тоа ќе испрати сигнал до примачот , со звук како што динг-донг , алармот да се огласи, добредојдовте звук ( кинески ) , музика, итн. ( вкупно 16 видови на музика ) .
Овој сензор може да има Кинески букви на .
Примачот за поддршка DC5 V моќ адаптер ( но не се вклучени )
На emitter / сензор ok поддршка ангел како ( продажба тука е на 3-ти еден ) :
Ok (ок) за различни цели :
ПАКЕТ СОДРЖИНА :
emitter x 1
примачот x 1


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
WA-130
Бренд Име:
Кан.Дали
боја:
Бела

Слични понуди