Помине Уметност Сјајот Искра Сјајот Ултра Парична Казна Ноктите Тело Уметнички Занаети Шарени Прашина, Прав Makeup10g / Торба

Помине Уметност Сјајот Искра Сјајот Ултра Парична Казна Ноктите Тело Уметнички Занаети Шарени Прашина, Прав

DEN 33.12

Тековен

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. Ако имате било какви проблеми откако доби пакет,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ви благодарам многу) Ултра парична Казна Сјајот, на располагање во многу бои сега вклучувајќи светкава бои! Место тоа на ноктите,да додадете Акрил,УВ гел на ноктите,лак за нокти уметност ефекти или се користи сам За дизајн вашата само на ноктите стил Може да се користи на природни, лажни, акрилик, ув гел ноктите Лесно може да се справи, да се создаде убава ноктите дизајни што сакате Погоден за професионална употреба & домашна употреба Сосема нов
Почитувани Клиенти :
Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ви благодариме! Превозот : За руската Пријатели : ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име, средно име и презиме при донесување на платни Налози ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса во 2 работни дена.(кога ќе ги нарачате тоа ,pls остави порака за боја што ви треба.10g по Пакет/една боја Боја : 18 бои.Помине Уметност Сјајот Искра Сјајот Ултра парична Казна Ноктите Уметност Тело Занаети 10g / торба 100% сосема нов Тежина : Appox. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. N oraml време на испорака : САД со 25-35 работни дена велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
НЕТО-WT.:
10g
Количина:
1 пакет
Број На Модел На:
a56
Материјал:
glitter
Бренд Име:
Уметноста lalic
Тип На Објект:
сјајот на ноктите

Слични понуди