Поставен 6d Лажни Mink Трепките Екстензии Шминка Индивидуални Кластер Око Трепките Калемење Лажни Лажни Трепки

Поставен 6d Лажни Mink Трепките Екстензии Шминка Индивидуални Кластер Око Трепките Калемење Лажни Лажни Трепки

DEN 129.00
-10 %
DEN 143.52

Тековен

Поставен 6d Лажни Mink Трепките Екстензии Шминка Индивидуални Кластер Око Трепките Калемење Лажни Лажни Трепки
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Времето за испорака на Кина пост се регистрирате воздух mail и Singepore пост е околу 20-45 работни дена, откако беше објавено нормално . Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-60 дена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Останатите карактеристики

Должина:
8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Големина:
6d
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Количина:
1
Број На Модел На:
LF106
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго

Слични понуди