Машини за Кука Лак Arden Рутер Малку - 1/2*2 -3/4 x 13.4 mm 1/2 месо тело - Arden A1818038

Машини за Кука Лак Arden Рутер Малку - 1/2*2 -3/4 x 13.4 mm 1/2 месо тело - Arden A1818038

DEN 1512.00

Тековен


Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали.Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојбата Дрво Кука Лак Arden Рутер Малку - 1/2*2 -3/4 x 13.4 mm " 1/2 месо тело - Arden A1818038


Останатите карактеристики

степен:
R0.1
Вкупна Должина:
50mm
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
A1818
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
HUHAO
Дијаметар:
12.7 mm
Обложување:
NO

Слични понуди