Дуплекс по скалите кристал лустерот модерен минималистички дневна соба светлата Вила Хотел, ресторан, Лоби осветлување светилки iDr-0008

Дуплекс по скалите кристал лустерот модерен минималистички дневна соба светлата Вила Хотел, ресторан, Лоби

DEN 28704.00
-50 %
DEN 57408.00

Тековен

Тоа има ISO9001, CE, УЛ,EMC,ГШ, LVD,FCC, и CCC сертификација. Секое парче се намали и полиран помош на најдобрата технологија на располагање за да се постигне максимална боја рефракција и трепкане Нашата амбалажа се состои од три слоја : првиот слој (внатрешниот слој) се направени од пена; вториот слој (interlayer) е направен од хартија кутија; и третиот слој (надворешниот слој), тоа е дрвена структура, за да се заштити производот од тоа да биде оштетена. Ние ќе почне со производство откако ќе се стави ред. Тоа трае околу 15 до 30 дена. Ние гарантираме дека нашите производи се направени од најдобрите материјали и ние се вработи многу искусни работници. Рамки и кристали се спакувани одделно за безбедна и сигурна испорака.Светилка тело боја : сребрена
10. Sunwe Осветлување производи имаат голема репутација на својот висок квалитет. Ако ви треба друг брод начин,можете да контактирате со нас. Некои помали рамки се состои од 3 или 4 одделни парчиња кои бараат некои собранието време.Модел No : ZQA0625
2. Ние може да ги промените заврши, димензии, или бројот на светлата.Напон : 110 V-240 V
5. Гаранцијата не го покрива изменети објекти, производи изложени на абнормални временските услови, несоодветна инсталација или злоупотреба. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа 's оригинална состојба за враќање на парите или замена. Сите производи се произведени во куќата и ние, исто така може да го прилагодите примероци да се совпаѓаат со вашето барање.Бренд име : ZQA
3.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа
Модел : C-015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 - 12 дена Превозот : брод на светот
Бидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
OLOEY
Сенка Тип:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
11 топки
Тело Материјал:
Кристално
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
15-годишно
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Стил:
Модерна
База Тип:
GU10
Е dimmable:
No
Напон:
110V,220V,110-240V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Број На Модел На:
iDr-0008
Тип На Објект:
Лустери
Број на Светла:
7>>7
Големина:
Dia600xH1800mm
Wattage:
200W
големина(во):
Dia23.62xH70.86(во)

Слични понуди