Crimping & Таблета Притиснете Машина Накит Мини Валавница Алатка и Притисок Опрема Рака Валавница Машина

Crimping & Таблета Притиснете Машина Накит Мини Валавница Алатка и Притисок Опрема Рака Валавница Машина

DEN 7128.00
-10 %
DEN 7920.00

Тековен

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Материјал:
Метал

Слични понуди