CROWDALE Жените Гласник Кеси 23x17x5cm 3D-Тексас Животинско Торба Чанти На swan фото Деца Crossbody Торба чанти

CROWDALE Жените Гласник Кеси 23x17x5cm 3D-Тексас Животинско Торба Чанти На swan фото Деца Crossbody Торба чанти

DEN 244.00
-35 %
DEN 375.84

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
23x17x5cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
мачка гласник торба
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Платно
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Обликот:
Размавта
Бренд Име:
CROWDALE
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Отворете Џеб
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Местото на Оригиналот:
вреќа новогодишни подароци
предмети:
жените чанти
Точка име :
симпатична гласник торба
is_customized:
yes
боја:
balck со бела
Големина:
23x17x5cm
Тежина:
0.1kg
Главен Материјал:
Полиестер
Главната фигура:
На лебед

Слични понуди