Платно Сликарство Модерна Модуларен Слика Платно сликарство Ѕид Уметност Печатење на Сини и Океанот Дома Декорација Без Рамка Декор 5 парчиња

Платно Сликарство Модерна Модуларен Слика Платно сликарство Ѕид Уметност Печатење на Сини и Океанот Дома Декорација

DEN 468.00
-25 %
DEN 624.00

ТековенОстанатите карактеристики

Големина (Инчен):
4X6 4X8 4X10, 8x14 8x18 8x22, 12x16 12x24 12x32
Тип:
фотографија
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Предмети:
Seascape
Бренд Име:
svity
Стил:
Impressionist
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Медиум:
мастило за

Слични понуди