Прекрасна Ангел Pacifier Бебе Момче Девојка Фолија Балон Бебе Туш Гумени Хелиум Ballon Свадба Декорација Роденден Материјали

Прекрасна Ангел Pacifier Бебе Момче Девојка Фолија Балон Бебе Туш Гумени Хелиум Ballon Свадба Декорација Роденден

DEN 48.00
-15 %
DEN 56.64

Тековен

Син е момчето Пинк е девојка Материјал : Гравури Спецификација : 75*49 cm Пакување : Opp кеси Место на Потекло : Кина (Копно)


Останатите карактеристики

Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажирање,Божиќ
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTTplay
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број На Модел На:
партија балони
Спецификација:
75*49 cm
боја:
сино/розова
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
свадба декорација
Повод:
Роденден материјали

Слични понуди