NK620 Boho Пердув Pendant Ѓердани Мода Нови Морнар Месечината Collares Гроздобер Лист Ѓердан За Жените Clavicle Колиер Накит

NK620 Boho Пердув Pendant Ѓердани Мода Нови Морнар Месечината Collares Гроздобер Лист Ѓердан За Жените Clavicle

DEN 25.00
-48 %
DEN 48.48

Тековен

ние нудиме 100% задоволството на вашето купување и добар квалитет објекти со многу разумна цена,се надевам да ви послужи за долго време во иднина, со многу повеќе предмети.
благодарение толку многу за вашето трпение!.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.Производ : Мода жени/мажи сакаат ѓердан
Боја : wihte+сина
Материјал : Алуминиумски+ имитација бисер Синџир должина : 45см
Големина : како слика (1"=2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.
Забелешки :
еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време. ни e-mail секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.
Превозот и ракувањето со :
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена по расчисти исплата , обично ќе го имаат во 28-45 работни дена(благодарение толку многу за вашето трпение), што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите 4 или 5 дена подоцна, откако ја испратите патеката број преку овој веб-сајт(кина пост воздух mail) :
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Mone назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.54 см)
Тежина : 8g
Количина : 1pcs
Пакување : OPP пакет
Повратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
како Слика
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Пердув
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Бренд Име:
guangtuo
Број На Модел На:
Бохемија Ѓердан
Функција:
Декорација
Должина:
42cm
Стил:
Романтични

Слични понуди