Бог вилушка вратот гас млазницата покрие Планински велосипед вилушка рамо гас капа Алуминиум суспензија вилушка велосипед вилушка покријте рамо маска

Бог вилушка вратот гас млазницата покрие Планински велосипед вилушка рамо гас капа Алуминиум суспензија вилушка

DEN 371.00
-40 %
DEN 618.24

Тековен

Име : MEIJUN вилушка рамо покрие Спецификации : Наоѓаат во Возилото. Материјал : Алуминиум Тежина : 3.5 G Предности : изработени од алуминиумска легура шупливи CNC Забелешка : постојат некои прирачник за грешка при мерење ~~


Останатите карактеристики

боја:
Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Црна, титаниум
ОДГОВАРА ЗА:
Диск сопирачки
Должина На Ножот:
73mm
Употреба:
BMX,Круизери,Детска' Велосипеди,Планински Велосипеди,Велосипеди на Патот
Тип:
Нафта и Гас Вилушка (Ер Еластичност/Масло Амортизацијата)
Бренд Име:
MEIJUN
Материјал:
Алуминиум
Матични Големина:
28.6
Големина На Тркало:
29 инчи
суспензија:
No
Број На Модел На:
55

Слични понуди