Жилет Замена Хлапак Главата+Носителот+Плоча за Philips PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730 PT734 PT735 PT810 PT860 PT861 PT880

Жилет Замена Хлапак Главата+Носителот+Плоча за Philips PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730 PT734 PT735 PT810

DEN 1633.00
-12 %
DEN 1855.68

Тековен


Жилет Замена Хлапак Главата+Носителот+Плоча за Philips PT710 PT715 PT720 PT725 PT728 PT730 PT734 PT735 PT810 PT860 PT861 PT880
Карактеристики :
- Нови, Без Пакет .
- Име на производ : Хлапак главата замена на Резервни Сечилото
- Без пакет
- Лесен за инсталирање
- Чистење на жилет пред да инсталирате
- Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел
Компатибилен со
PT710 PT715 PT725 PT720 PT728 PT730 PT735 PT860 PT866 PT786 AT890 PT735 AT890 AT750 AT751 AT752 AT753 AT754 AT891 AT893
Пакетот вклучува : 3 x Хлапак Главата (3 Машина +3 Чешел); 1 x Носителот 1 x плоча


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Жилет Сечилото
Количина:
1 Парче
Материјал:
метални+пластика
Големина:
For Philips PT860 AT890 AT750 PT710
Број На Модел На:
PT860 AT890 AT750 PT710
Состојба:
100% нови
Објектот:
Хлапак Главата резервни сечилото
Кутија:
без мало пакување
превозот:
Бесплатен превозот
Снабдување Тип:
во парк
име на :
Бричење жилети главата за Philips PT860 AT890 AT750 PT710
Функција:
бричење на главата за Philips PT860 AT890 AT750 PT710

Слични понуди