10 КОМПЈУТЕРИ Природни Гинко Билоба Примерок DIY Додатоци за Декорација Две Големини Остава Рачен Занает 4 Бои Креативни Decoraiton

10 КОМПЈУТЕРИ Природни Гинко Билоба Примерок DIY Додатоци за Декорација Две Големини Остава Рачен Занает 4

DEN 220.00
-0 %
DEN 220.32

Тековен


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!
(Ако сте треба 16cm Ограда ,Pls имајте на ум ми што шема у сакате инаку ние ќе случаен испорака)!!!
Вените се прави од растително остава со серија на
обработка .Прво, отстранете го листот само mesophyll
за да се задржи вени и да се направи тоа да биде вена.
Потоа го ставаат овие вена според различни
барања во однос на боење и обработка.Како
убава вени не само што имаат светла боја, но, исто така,
се повеќе лесно да се управува compeare со свежа
цвет.
Димензии(Ширина) : S 3-7 CM L 7-10 CM
Боја : Портокал, Црвено Виолетова Жолта
Совети :
Може да се користи за суровини и материјали, рачно изработени честитки, bookmarks (ознаки), притисне цвет слики, фото албуми фото рамки, накит, стакло уметност, пакување, рачно изработени сапун, DIY свеќи.


Останатите карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Лист-форма
Стил:
Цвет
Повод:
Сите Фестивали
Објектот:
Гинко
Големина:
S L
Функција:
Направи примероци, украси, занаети
боја:
Yellow Purple Orange Црвена
Продажбата на начин:
Мало И Трговија На Големо

Слични понуди