S-XL Нови Жените Capris панталони жените leggings Црвено&црна геометриски дијамант дигитален принт жени висока половината Страна џеб телефон панталони

S-XL Нови Жените Capris панталони жените leggings Црвено&црна геометриски дијамант дигитален принт жени висока

DEN 414.00
-10 %
DEN 460.32

Тековен


Боја :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот :
Вашата цел ќе бидат управувани во рок од 3 работни дена после потврда на нарачката.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.43" 76~100cm/ 29.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.
Нова Без Ознаки
100% Сосема Нов
Материјал : 88 % Полиестер 12% Spandex
големина на половината Колковите Должина
S 61~87cm/24.54 инчен
Поради различни мерка начин, pls дозволува да имате грешка од 1-3cm за грешки, pls забележи.
Обично ние ќе напишете пониска вредност и марк, како подарок или примерок да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок. Ако постои било одложување, ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка.
Големина на :
За големината ве молиме овозможи 1-50px се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 25px=0.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Ве молиме да ја плати во рок од 5 дена по ред се става.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Calf-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Џебови,Spliced
Панталона Стил:
Молив Панталони
Шаблон Тип:
Печати
Пред Стил:
Станот
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
7001031
Бренд Име:
BKYOGA

Слични понуди