30PCS Нови Мали Ситни Стебло Лист Ѓердан Едноставна Пердув Ѓердан Симпатична Природа Лист Ѓердани за Дами Жените Подарок

30PCS Нови Мали Ситни Стебло Лист Ѓердан Едноставна Пердув Ѓердан Симпатична Природа Лист Ѓердани за Дами Жените

DEN 1454.00
-20 %
DEN 1818.24

Тековен


Опис на производот : N121 Нови Мали Ситни Стебло Лист Ѓердан Едноставна Пердув Ѓердан Симпатична Природа Лист Ѓердани за Дами Жените Подарок


Останатите карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име:
SJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Паднати Листови Ѓердан
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
Шупливи Остава Ѓердан
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
лист ѓердан
Дрво листови Ѓердани:
едноставна ѓердан
растенијата Ѓердан:
паднатите лисја Ѓердан
Природата Ѓердан за Жени:
пердув ѓердан
Остава Ѓердан:
Пердув Остава Ѓердан
Тенџере Лист ѓердан:
лист ѓердан
Маслиново Ѓердан:
Паднати Листови Ѓердан
Материјал:
Никој
Должина:
18''

Слични понуди