Пристигнување Познатиот Бренд Обичај Се Види Жените Луксузни Австриската Кристали Се Види Дама Розово Злато Кристал Види Алка Хривнија

Пристигнување Познатиот Бренд Обичај Се Види Жените Луксузни Австриската Кристали Се Види Дама Розово

DEN 859.20

Тековен


2016 Пристигнување Познатиот Бренд Обичај Се Види Жените Луксузни Австриската Кристали Се Види Дама Кристал Види Хривнија
Движење : Сингапур увезени машина
Материјал : Висок квалитет на вакуум позлата watchcase површината направена од скапоцени fritillaria и shinning Австриската кристали
Водоотпорен во животот
Сите photoes се реални. Ве молиме не грижете се. Вистински часовници се повеќе убави!


Останатите карактеристики

боја:
Злато, Сребро.
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Дијаметар:
36mm
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Материјал Тип:
Легура
Број На Модел На:
fa1377
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
Луксуз
Бендот Ширина:
16mm
Бендот Должина:
20cm
Бренд Име:
БС пчела сестра
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Слични понуди