За Hyundai Creta IX25 2015 2017 ABS Повеќе Модни Столб Аудио Звучници Tweeter Рамка Покрие Трим 2 компјутери / set

За Hyundai Creta IX25 2015 2017 ABS Повеќе Модни Столб Аудио Звучници Tweeter Рамка Покрие Трим 2 компјутери

DEN 626.00
-13 %
DEN 719.52

Тековен

Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Pls installled тоа внимателно. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние сме убедени ќе биде среќен со Купувањето. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. 3 M лента на грбот. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : ABS вклучени : 2 buc Лесно инсталирање и инсталиран од страна на 3 M лента. Превозот Политика 1. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Инаку, договорот е конечна. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Се надевам дека ќе може да се разбере. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Ако проблемот се јавува, контактирајте со нас веднаш со било кој e-mail барање.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
За Hyundai Creta IX25 2015 2016 2017
Објектот Висина:
0inch
Година:
2015 2016 2017
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
lapetus
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS

Слични понуди