NICI 35cm Шума Orangutan Полнети Кадифен Играчки, Бебе Детска Кукла Подарок Бесплатен Превозот

NICI 35cm Шума Orangutan Полнети Кадифен Играчки, Бебе Детска Кукла Подарок Бесплатен Превозот

DEN 691.00
-10 %
DEN 767.52

Тековен


Сосема нов, со оригиналниот запис
Mearsurement : прибл 35cm во Highth
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме наддавање сигурни!


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
не-домашни миленичиња
Број На Модел На:
M
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Бренд Име:
Фенси Hotty
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
orangutan
Тема:
Популарната
Форма:
ANIAMLS

Слични понуди