Бесплатен Превозот 3 Set/Многу Рачно изработени Полимер Глина Фотографија Партија Фото Реквизити Мустаќи 10 Стил на Располагање

Бесплатен Превозот 3 Set/Многу Рачно изработени Полимер Глина Фотографија Партија Фото Реквизити Мустаќи 10

DEN 768.00

Тековен


Испорака обично трае околу 15-25 работни денови. Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области .
ние препорачуваме употреба на gule да фиксна стапови
===============================================
рачно изработени, не се машини се направени, па секој облик и мазност е различен, ако имате висок потребни за тоа, pls не нарачка!!!!!
Сеча не е вредно,pls не купуваат
Сеча малку,pls не купуваат
Сеча боја различни,pls не купуваат
Ние не продаваме имагинација со совршен, ве молиме да ги почитувате нашите работа достигнување.
Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши прв
Купувачот кои сакаат спорот и лоши коментари, pls не цел
Pls разбирање едни на други
=============================================================
Материјал : полимер глина, бамбус стапчиња
Големина : околу 6-7cm (погоден сите функција)
Боја : како на сликата
Количина : 4pcs/set 3set/многу
Answer : ___________________________ Note : и декорација на стапчиња е посебна, треба DIY, се стави на стапчиња во дупката, од дното на декорација.откако ќе се провери и потврди тоа му припаѓа на наша грешка ,ние ќе се 100% reture вашите пари .
Ако изберете брод од DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ или ,тоа ќе трае 3-7 работни денови;
Со ЕМС ,тоа ќе трае 7-9 работни денови;
Од Кина пост воздухопловната,тоа ќе трае 15-25 работни денови.се разбира, ние ќе им понуди на следење Бр.
Нашиот бизнис часови : 9 СУМ - 20 ЧАСОТ (понеделник - недела)
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, ние искрено се надевам дека ќе kindhearted да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
01
Број на Компјутери:
3 поставете

Слични понуди