Мода за Мажи Начичкана Harem Панталони Панк Стил Слаби Хип Хоп Harem Joggers Панталони За Човек Со Занитвам

Мода за Мажи Начичкана Harem Панталони Панк Стил Слаби Хип Хоп Harem Joggers Панталони За Човек Со Занитвам

DEN 1058.00
-10 %
DEN 1175.52

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Половината Големина(во инчи):
30-нула
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Број На Модел На:
W255
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Idopy
Панталона Стил:
Крстот-панталони

Слични понуди