Нов Замена голи светилка 59.J9301.CG1 / КС.59J99.1B1 / 5J.J0M01.001 За BenQ PB2140 PB2240 PB2250 PE2240 Проектори

Нов Замена голи светилка 59.J9301.CG1 / КС.59J99.1B1 / 5J.J0M01.001 За BenQ PB2140 PB2240 PB2250 PE2240

DEN 1874.00
-7 %
DEN 2015.52

Тековен

001 Замена проектор сијалица животен век : 2500 Часови. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Оригиналниот Голи Светилка
3.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Компатибилен Светилка со Домување
4. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Квалитет Гаранција : 120 дена по испорака
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
59.J9301.CG1

Слични понуди