Zeegle Солидна 2 парчиња Килим Поставен За Тоалет и Бања Против пролизгување Бања Килими патосници Тоалет и Бања Мат Перат Бања Тепих

Zeegle Солидна 2 парчиња Килим Поставен За Тоалет и Бања Против пролизгување Бања Килими патосници Тоалет и

DEN 587.00
-30 %
DEN 837.60

Тековен


10179
Производи Детали :
1.Материјал : Полиестер Фланелен Боксери Влакна На Површината,Сунѓерот Interlayer
2.Големина : 2 парчиња (Вклучувајќи U-форма Мат 50 x40 cm, Правоаголник Мат 80 x50 cm ). Исто така, тоа може да се Направи (ве молиме да ни кажа големина што ние ќе ви даде вистински цената на прилагодите големина.)
3.Применливи Предмет : Бања; Тоалет; Тоалетот.
4.На Дното Опис : Не-плетени. Не се Лизга Честички на дното. Со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof ; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга; Отпорни на Корозија.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.W, e, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.
Пакетот вклучувајќи 2 парчиња душеци (1 парче U-форма мат, 1 парче Правоаголник мат).


Останатите карактеристики

Спецификација:
2pcs
Стил:
Европа
Техника:
Машина Направени
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Бања Душеци
Примена:
Бања
Бренд Име:
ZEEGLE
Шема:
Цврста
Материјал:
Микрофибер
Големина:
2Pcs
Измијте тип:
Рака Мие; Машина За Миење

Слични понуди