ZDPARTS Автомобил Гума Пневматик Inflator Пумпа Воздушен Притисок Монитор За Киа Рио Ceed Sportage 2017 Hyundai Solaris i30 ix35 ix25 MG / 3 јас zr

ZDPARTS Автомобил Гума Пневматик Inflator Пумпа Воздушен Притисок Монитор За Киа Рио Ceed Sportage 2017 Hyundai

DEN 683.00
-21 %
DEN 864.00

Тековен

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
-Мала и убава, Лесно да се носат. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Погоден за повеќето автомобили. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Секој спор предизвикан од ова е неразумно.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
-Направени од високо квалитетен материјал,издржлив е доволно. ви благодариме
Се врати и враќање
1.
-Се применува за автомобили,гуми на гуми,и топката,и така на надувување,за широк опсег.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
3D
Објектот Ширина:
17cm
дизајн:
Масло Тип Совети
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Модел:
Предупредување Марка
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Објектот Должина:
17cm
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
ZDPARTS
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
17cm
Име На Модел:
ChongQiBeng
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Висина:
6.5cm

Слични понуди