JFLO 25x38mm 1000mm Жица Превозникот кабелот, Повлечете Синџир Врска Внатрешни работи Отворање Заштита Towline со крајот Зглобовите Тенкови синџир

JFLO 25x38mm 1000mm Жица Превозникот кабелот, Повлечете Синџир Врска Внатрешни работи Отворање Заштита Towline

DEN 1188.00
-10 %
DEN 1319.52

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Бренд Име:
ONEBSTR
Број На Модел На:
JF-25X38
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Серија 25
Standard or Nonstandard:
Стандард
Внатрешниот висока * внатрешна ширина:
25x38mm
Надворешниот висока * надворешниот ширина:
36x53mm
Теренот:
46mm
Радиус На Свиткување:
R55/R75/R100
Структура:
Конекција Внатрешни работи отворање
Заеднички Тип:
Б тип
Заеднички дупка теренот:
A=26mm

Слични понуди