BYRIVER Родител е Подарок Електрични Smart Жад Камен 3D V3 Свитлива Кореја Масажа Кревет Табела Massager

BYRIVER Родител е Подарок Електрични Smart Жад Камен 3D V3 Свитлива Кореја Масажа Кревет Табела Massager

DEN 58032.00
-7 %
DEN 62400.00

Тековен

99 /парче US $ 31. Ако било кој квалитет на проблем се случиле за време на овој период, ве молиме навремено да се потврди дефекти. (Масажа кревети се исклучени поради големи димензии, како и посебни и комплицирани пакет.45 /парче
12955201912724443 ТОПЛА МАСАЖА КРЕВЕТ US $ 1200.00 /парче US $ 986.
ВРАЌАЊЕ :
Сите производи во нашата продавница може да се врати во рок од 7 дена од денот на приемот ако било кој квалитет на проблем се случиле, но тоа е да се врати со неговата оригинална состојба и пакет. Со 3 D Авто ' Рбетниот скенирање технологија и шуто нагоре и надолу функција на APMS(напредно проектор mobving систем)
7.99 /парче US $ 29.00 /парче US $ 1086.
12955201912723630 НАЈДОБРИ ПРОДАВАЧОТ US $ 5.84 /парче US $ 7. 6 ниво на интензитет контрола и 12 масажа програми се прилагоди за да одговара на
4. Со вибрации функција во двете рака страна
6. Со карбонски влакна греење терапија за нога
8.00 /парче US $ 858. Со 5 и 15 топката jade рачни
5. ние ќе ви испратиме со алтернативни резервни делови бесплатно и да се обезбеди онлајн реално време операција водство од нашите технички персонал. ПРЕВОЗОТ :
На производот ќе биде предаден во рок од 5 работни дена по ред е ставен успешно, ве молиме да бидете трпеливи.90 /парче US $ 19.90 /парче US $ 16. Тоа ќе биде на купувачот одговорност да се плати за нив(доколку ги има) се должи на различни правила од различни земји.
ГАРАНЦИЈА :
Посветени сме на тоа да се обезбеди 2 години бесплатно гаранција за масажа кревети.99 /парче US $ 72.99 /парче US $ 9.)
12955201912723630
. Нови Лизгачки дизајн, се третираат како троседот кога не го користите
2. Затоа, ние само го прифати платени се враќа и товарни треба да бидат платени од страна на купувачите.


Останатите карактеристики

Стандарден Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Large
Примена:
Телото
Број На Модел На:
ПО H1923
Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
BYRIVER
боја:
како Слика
Пакет Големина:
138*72*52CM
додаток:
Remotes, USB, 15 Топки+5 Топката Jade Рачни
Тип:
Телото Massager, V3 Масажа Кревет, Жад Камен Масажа Кревет
Материјал:
СТП, Жад Камен, ABS
Номинална Напон:
220v-50hz
Max Моќ:
Температура:
40-70 Степен Целзиусови Степени
Сертификат:
CE, RoHS
Гаранција:
2 Години

Слични понуди