Aventik 6'1 6'8 7'6 LW0/1 LW3/4 Сите Времиња Карбонски Влакна Супер Светло Слатководни Летаат Риболов Брза Акција Мува Риболовен Стап

Aventik 6'1 6'8 7'6 LW0/1 LW3/4 Сите Времиња Карбонски Влакна Супер Светло Слатководни Летаат Риболов Брза

DEN 2074.00
-20 %
DEN 2592.00

Тековен

Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации.86 оз (110g) во Сите 4 парчиња, супер компактен и лесен за патување. Род гаранција 25 години : A. Три месеци гаранција е обезбедена. Најнови дизајн ЦПУ машински намали далеку ролна седиште со burl дрво инсерти за 6'1", 6'8", 7'6". Во светот Испорака : Ние брод низ Кина пост mail, тоа може да потрае подолго пред да го добиете објект, нормално пратката да се во светот ќе трае од 18 до 35 дена. Мулти-графит позиционирање на технологија за да се постигне мала тежина и најдобар сила.
БРЗА АКЦИЈА ВРВЕН ПРЕЗЕНТАЦИЈА : Ќорци се направени на атрактивни црвено заврши. Сите доаѓа со врвен квалитет cordura цевки. Ви благодариме за вашиот вид доверба. Во комбинација превозот : за Да се спаси превозот на трошоците, што се предлага да се редослед на различни предмети и да ги плати во една исплата. Совршен брза акција и мазна моќ за пренос. Minima соголување водичи за отпорност на корозија и непречено извршување. Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се реши проблемот веднаш. Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот. Ако било дефект од производството, ќе бидат целосно одговорни без клиент цена. Ние ќе испратиме следење бр. Враќање опис : 1.5 оз (100g); 7'6" LW3/4 3. Ако сакате да го нарачате повеќе, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за евентуални попуст на превозот цена. Добро балансирана, врвен презентации. Прифаќаме само неискористени стока која е во добра состојба.

25 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Прачки се гарантира за 25 години.15 оз (90g); 6'8" LW2/3 3.

ПРЕМИУМ КОМПОНЕНТИ : Пацифик Bay супер тешко хром позлатен една нога водич со екстра големи совет врвот.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Езеро,Океански Брод Риболов
Бренд Име:
aventik
Број На Модел На:
Слатководни Мува Риболовен Стап
Тврдост:
Тешко
Топ Дијаметар:
2.2 mm
категорија:
Мува Риболовен Стап
Материјал:
јаглерод
Род Должина:
6'1 6'8 и 7'6
Линија Тежина:
LW0/1, LW2/3, LW3/4
Дел:
4 Секции
се справи со:
ААА Одделение switch род плута зафат
акција:
Брза Акција
Празно Материјал:
IM12 Високиот модул на јаглерод
Водичи:
Пацифик Bay супер тешко хром позлатен една нога водич со екстра larg
Ролна Седиште:
Најнови дизајн ЦПУ машински намали далеку ролна седиште со burl дрво инсерти
Заврши:
Црвено заврши
Пакет:
род цевка

Слични понуди