0.1x300 насоки,Рудникот антена,Litz жица,Мулти-влакно полиестер свила плик(20 милиони/pc)

0.1x300 насоки,Рудникот антена,Litz жица,Мулти-влакно полиестер свила плик(20 милиони/pc)

DEN 1958.00
-20 %
DEN 2448.00

Тековен

0.1x300 насоки,Рудникот антена,Litz жица,Мулти-влакно полиестер свила плик(20 милиони/pc)
двојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.
Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број. Сите предмети ќе се испраќаат надвор ист како на сликата што го наредил, ние ќе ве контактираме за да се промени ако тој недостаток, па pls се задржи во допир со нас по цел.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
cltgxdd
Диригент Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
Бакар
Примена:
Универзална
Тип На Проводник:
Бакар
Изолација Материјал:
Бакар
Тип:
Бакар

Слични понуди