Висока точност CESI-L8000mm зафатнина трансдуцерот кабел тенџере апсолутна енкодер жица извлекувајќи стринг позиција сензор

Висока точност CESI-L8000mm зафатнина трансдуцерот кабел тенџере апсолутна енкодер жица извлекувајќи стринг

DEN 37440.00

Тековен


Ве молиме оставете порака на модел или спецификациите сакате кога ќе купите нашата енкодер ,сензор или други производи .
Или можете да испратите барање за нас пред место цел . Инаку ќе го испратите модел имаме во акции автоматски .


Останатите карактеристики

боја:
RS485, Modbus, SSI, Profibus, CANOPEN, 4-20mA, од 0 до 10V
Број На Модел На:
CESI-L8000
Бренд Име:
CALTSensoR
Мерен Опсег:
8000mm
излез форма:
SSI, RS485, Modbus RTU, Prifbus-ДП, CANOPEN

Слични понуди