голем # office home town Куќа Заштита # Пари Цртање божествена побожно Желка ФЕНГ ШУИ Месинг статуа # efficacious Talisman

голем office home town Куќа Заштита Пари Цртање божествена побожно Желка ФЕНГ ШУИ Месинг статуа efficacious

DEN 4058.00
-5 %
DEN 4272.00

Тековен


тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите . ### градот Куќа Заштита Talisman ## S големина : 20 CM долги , (1.3 КГ) L големина : 31 CM долги , (2.4 KG) ако сакате L големина желка , треба плати L големина превозот цена , ве молиме контактирајте да се провери превозот цена . materail : месинг
Испорака метод :
1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .
2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Воздухот mail пост :
во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 15-20 дена .
друга земја треба повеќе од 30 дена .
3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена . ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
ние ќе им понуди на trucking број или пост станица ТЕЛ . им помогне на следење на пакетот и им понуди на сите наши помош . 4 da веи рен nanyang
4 : Не прифаќаме никакви негативни повратни информации . ако за испорачани во пакет или чевли било какви прашања , ве молиме обратете се до мене , Ние ќе се реши што ПОБРЗО . и прифаќање на наплата . Не се сеќавам да ни кажете го вашиот телефонски број во полето за белешка на вашата исплата информации. работникот треба кога тие ја испорача вашиот пакет.


Останатите карактеристики

Големина:
L, M
Тема:
Маскота
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
TANGYONG УМЕТНОСТ

Слични понуди