На возраст од 0-3 години Бебе Чорапи Серија Деца Бебе Девојка Чорапи Дете Новороденче Кат Чорапи Nobone Памук Деца sock 8 Пар Пакет

На возраст од 0-3 години Бебе Чорапи Серија Деца Бебе Девојка Чорапи Дете Новороденче Кат Чорапи Nobone Памук

DEN 464.00
-15 %
DEN 546.24

Тековен

детали за производот Многу Удобен за Носење ! Големина XS ЗА 0-6 МЕСЕЧНО БЕБЕ S 6-12 МЕСЕЦ БЕБЕТО M ЗА 1-3 МЕСЕЦ БЕБЕТО Материјали : 85% Памук,15% Spandex Пакет : 8 пара/многу
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Број На Модел На:
бебе чорапи
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
Tukla бебе

Слични понуди