3.5 lcd екран tm035kdh03 дигитален дисплеј mp4 ученик-компјутер визуелна обратен врата

3.5 lcd екран tm035kdh03 дигитален дисплеј mp4 ученик-компјутер визуелна обратен врата

DEN 669.00
-28 %
DEN 928.80

Тековен


добредојдовте на нашата продавница : во beatiful живот


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Таблета LCD
Бренд Име:
lanjuu

Слични понуди