U. С Големина 0-13 Метал Прст Прстен Мерач Челик Прстен Sizers Мерење Поставите Накит Алатки и Опрема Stell Прстен Sizer Mandrel

U. С Големина 0-13 Метал Прст Прстен Мерач Челик Прстен Sizers Мерење Поставите Накит Алатки и Опрема Stell

DEN 301.44

Тековен


Функција : мерење на кружниот прстен и прстите
Карактеристики : владетелот за мерење на обемот на кругот ring ring, дијаметар на кружниот прстен и соодветниот број
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Производ Карактеристики:
Прстен Sizers
Објектот Должина:
23 cm
Објектот Ширина:
3 cm

Слични понуди