10pcs/многу Gunblack Диск во Облик на Вратоврска Клипови Cufflinks Празно Поставување Groomsmen Подароци Cufflinks За Женска DIY Накит Одлуки F3335

10pcs/многу Gunblack Диск во Облик на Вратоврска Клипови Cufflinks Празно Поставување Groomsmen Подароци Cufflinks

DEN 197.00
-15 %
DEN 231.36

Тековен


10pcs/многу Gunblack Диск во Облик на Вратоврска Клипови Cufflinks Празно Поставување Groomsmen Подароци Cufflinks За Женска DIY Накит Одлуки F3335
1.Големина
Дијаметар на поставување : 12/14/16/18/20mm


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
F3335
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Метали Тип:
Бакар
Големина:
12/14/16/18/20mm
Материјал:
Бакар
Количина:
10pcs/многу
Обликот:
диск во облик на
боја:
gunblack
Тип На Објект:
накит fingdings
useage:
адвокатско cufflinks
Функција:
diy cufflinks поставување
клучен збор:
вратоврска клипови cufflinks

Слични понуди