ТОПЛА Пенкалото! 10pcs/многу Капацитивни Екран на Допир за да го Заклучите 2in1 Перо Ballpoint Пенкало за IPad, IPhone обичај бесплатно со вашето лого текст

ТОПЛА Пенкалото! 10pcs/многу Капацитивни Екран на Допир за да го Заклучите 2in1 Перо Ballpoint Пенкало за IPad,

DEN 792.00
-7 %
DEN 851.52

ТековенОстанатите карактеристики

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
Бела, Златна, Црвена, Виолетова, Светло Сива, Зелена, Сина, Црна, Мешана Боја, Розово, Сино Небо
Бренд Име:
hilogogifts
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
P-S002
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен
Употреба:
телефон перо
боја:
10 бои
Мастило Боја:
црна, сина
Пенкало тежина:
15g
лого дизајн бесплатно ?:
Yes
логото врежани бесплатно ?:
Yes
она што логото формат е во ред ?:
cdr и pdf
MOQ:
10/50/100
обичај време ?:
1-3 дневна

Слични понуди