Мажите Долги Панталони Работи Спортски Jogger Џогирање Кошарка Салата се Кандидира Панталони Вежбање Фитнес Долги Панталони памук

Мажите Долги Панталони Работи Спортски Jogger Џогирање Кошарка Салата се Кандидира Панталони Вежбање Фитнес

DEN 1268.00
-5 %
DEN 1334.40

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
работи
Број На Модел На:
PBK-101
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Jocelyn Katrina

Слични понуди