1pcs 5colors Стомак Бар Пирсинг Папокот Ombligo Медицински Нерѓосувачки Челик Топката Копчето Прстени Обичен Тело Накит 14G Бесплатен Превозот

1pcs 5colors Стомак Бар Пирсинг Папокот Ombligo Медицински Нерѓосувачки Челик Топката Копчето Прстени Обичен

DEN 134.00
-0 %
DEN 134.40

Тековен


Информација за производот :
Стил : Стомакот Бар
Големина на : 1.6 X10 X5/8мм(14 G)
Материјал : 316l не Statinless челик
Боја : Челик Црното Злато Сина Виножито


Останатите карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна, Сина, Сребро, Злато, Мулти
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XF-1029
Бренд Име:
hengke
Стил:
Папокот Пирсинг Стомак Бар
Состојба:
Бренд Нови
Големина:
1.6x10X5/8мм
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Главниот Камен Боја:
Челик Црното Злато Сина Виножито
is_customized:
Yes

Слични понуди