Бесплатен превозот(80pcs/многу)различни видови тениски рекет вибрации dampeners/тениски рекети

Бесплатен превозот(80pcs/многу)различни видови тениски рекет вибрации dampeners/тениски рекети

DEN 2160.00

Тековен

производ 1.Материјал : 100% Силикони,Безопасни за телото
2.Одлична ШОК АПСОРПЦИЈА
3 Reduce на бучава
4.Многу добра издржливост
5.ОЕМ Фотографии покажуваат подолу :


Останатите карактеристики

Додаток Тип:
Други
Број На Модел На:
Тениски рекет Вибрации Амортизерите Апсорбер
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Слични понуди