New Едноставни Практични Простор за Заштеда на енергија Морон Тип Хлапак Рек Сина Морон Жилет Носителот Хлапак Складирање Рек Бања Прибор

New Едноставни Практични Простор за Заштеда на енергија Морон Тип Хлапак Рек Сина Морон Жилет Носителот

DEN 57.00
-15 %
DEN 66.72

Тековен


Опис На Производот :
Јас tem тип : жилет носителот
Материјал : смола
Инсталирајте начин : вовлечени тип
Применливи простор : бања
Управување со големина на : 5.2*4.6/ 2.05*1.8 инч (L*W)
Објектот тежина : 20g
Морон дијаметар : 4cm/ 1.57 инчен
Боја : сина
Стил : едноставен, практичен, иновативни, простор за заштеда на енергија
Состојба : нова
Пакет содржи : 1 * морон жилет носителот
Карактеристики :
Направени од издржлив и не-трајни пластични материјали
Со круг вшмукување чаша, лесен за вшмукување на бања ѕид, огледало и стакло
Мала симпатична форма, простор, енергија, вода-доказ и обновливи
Совршен за користење во купатило, кујна, канцеларија и продавница прозорец за да виси и декорација, полесно да
складирање
Тоа ќе го прави вашата бања изгледаат стилски и трендовски
100% сосема нов и висок квалитет


Останатите карактеристики

Тип:
Куки & Шини
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Куки & Шини
Материјал:
Смола
Употреба:
Грбот и Капа

Слични понуди