SEWOR Луксузни Врвот Бренд Мажите се Види Календар Кожа Часовникот се Облекуваат Мажите Повик Автоматски Механички Часовници Бизнис Зглоб Часовници

SEWOR Луксузни Врвот Бренд Мажите се Види Календар Кожа Часовникот се Облекуваат Мажите Повик Автоматски Механички

DEN 768.00
-45 %
DEN 1395.36

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
SEWOR
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Се облекуваат
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
38mm
Функција:
Авто Датум
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
S2748
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници

Слични понуди