Моден Вештачки Лажни Коса Жените Еластична Венчиња Висок Квалитет Еластична Венчиња Гума Коса Јаже Жените Headwears

Моден Вештачки Лажни Коса Жените Еластична Венчиња Висок Квалитет Еластична Венчиња Гума Коса Јаже Жените Headwears

DEN 58.00
-39 %
DEN 95.52

Тековен


* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 3-7 дена по вашата завршена и расчисти исплата.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
АА-АА-0054-AE-VK
Материјал:
Rayon,Гума
Тип:
еластична венчиња
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Големина:
one size
Боја Стил:
како Слика
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Материјал:
Гума

Слични понуди