220G крем тегла, запечатување тенџере/сад за крем/гел/маска крем/лицето чистење/тело чистење кои содржат

220G крем тегла, запечатување тенџере/сад за крем/гел/маска крем/лицето чистење/тело чистење кои содржат

DEN 3235.68

Тековен


Точка бр : MG-220 YNF
материјал : МИЛЕНИЧИЊА
големина : 220g/220 ML
кол на дното : 67mm
height78mm


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
220G/220ML
Број На Модел На:
MG-220YNF
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
Сребро+Бела
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче

Слични понуди