36pcs/многу Креативни Cookie Бисквит Гел Пенкало , Симпатична Чоколадо Бар Пенкало за Деца Писмена форма , 0.38 мм Црно Мастило Боја

36pcs/многу Креативни Cookie Бисквит Гел Пенкало , Симпатична Чоколадо Бар Пенкало за Деца Писмена форма ,

DEN 752.00
-10 %
DEN 835.68

Тековен

36pcs по ред Големина : 15см во должина Мастило боја : Црна 0.38 mm Ние ќе испрати мешана боја за секоја цел
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница


Останатите карактеристики

боја:
мешана боја
Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
GLP015
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични

Слични понуди