модерната табела Едноставен, Евтини студентите со полици за складирање канцеларија десктоп мали полици

модерната табела Едноставен, Евтини студентите со полици за складирање канцеларија десктоп мали полици

DEN 3058.00
-31 %
DEN 4431.36

Тековен


Важно Известување
Pleaes контакт со нашата служба за корисници пред цел, така што можеме да понудиме подобра услуга за вас.
- - - - - - -
Ве молам, разберете дека стоката се испраќа од нашата фабрика.
И стоки имаат соодветна фабрика за пакување.
Па тоа треба да се собраа повторно кога пристигна до вашето место.
И тоа ќе биде лесно да се соберат.
Ако имате било какви прашања за поставување на стоките.
Ве молиме слободно контактирајте со нас.
- - - - - - -


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ECMARVELLOUS
Број На Модел На:
N/A
Големина:
N/A
Шема:
N/A
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Модерен Минималистички
Со Врата:
No
Укината:
No
Изглед:
Модерна
Број на Групи:
1
is_customized:
Yes
Со Складирање Кабинети:
No
Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Bookcase
Општа Употреба:
Дома Мебел
Материјал:
N/A
Завршува Материјал:
N/A

Слични понуди

софа
  • Обновено

софа

78672.00 DEN 74738.00

Тип : Дневна Соба Мебел Специфични Употреба : Дневна Соба Троседот во Општа Употреба во : Мебел Дома Брен

софа мебел
  • Обновено

софа мебел

32064.00 DEN 30461.00

Тип : Дневна Соба Мебел Специфични Употреба : Дневна Соба Троседот во Општа Употреба во : Мебел Дома Брен

софа
  • Обновено

софа

76752.00 DEN 72914.00

Тип : Дневна Соба Мебел Специфични Употреба : Дневна Соба Троседот во Општа Употреба во : Мебел Дома Брен

софа
  • Обновено

софа

81552.00 DEN 77474.00

Тип : Дневна Соба Мебел Специфични Употреба : Дневна Соба Троседот во Општа Употреба во : Мебел Дома Брен

софа
  • Обновено

софа

71952.00 DEN 68354.00

Тип : Дневна Соба Мебел Специфични Употреба : Дневна Соба Троседот во Општа Употреба во : Мебел Дома Брен