Автомобилот Задни Видите Копија Камера Скала Линија Обратна Камера - Водоотпорен & Ноќ Визија Висок Квалитет Објективот На Универзал За Камиони, Автомобили

Автомобилот Задни Видите Копија Камера Скала Линија Обратна Камера - Водоотпорен & Ноќ Визија Висок Квалитет

DEN 479.52

Тековен


1) во Суштина ние ќе го избере најмногу економски начин за испраќање на стоки за вас.
Ако наидат на проблеми во текот на превозот процес или било какви проблеми со објектот, ве Молиме да ни даде можност да се решаваат проблемите. Ние ќе ве информираме пред да го испратите објектот надвор. Она што е уште поважно, е ноќ визија камера.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате.
Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.
2) Ако тежината на вашиот парцела е над 2kgs, обично ние ќе ја испрати од UPS-от, DHL, EMS или други препорачана couriers. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
4) Ако вашиот превозот адреса лоцира во оддалечена област, купувачот можеби бара да платат оддалечена област полнење. И оваа камера е со висок квалитет и водоотпорен.
Ние искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас, веднаш штом ќе може да.
Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.
"
Универзална Водоотпорен Задни-view Лиценца LCD Монитор Автомобил Боја Копија Rear View Camera
* Лесен за инсталација и може да се инсталираат во неколку ways Low
* Водоотпорен лиценца планината копија камера со HD боја imager, широк агол на гледање макро леќа
* Авто matic балансот на белата боја,AGC и BLC
* Разноврсна компатибилност може да биде поврзан на било кој тип на монитор*Поддршка боја CMOS/CCD слика
* 100% водоотпорни и Ноќ визија копија камера
Со овој CMD rear view camera, не е повеќе да се прашуваат што е вклучено во грбот и ќе добиете јасен преглед на задниот дел.


Останатите карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Стакло
Алармот Тип:
Додатоци
Материјал Тип:
ABS
Тип На Производ:
Автомобил Задна Камера, Паркинг Копија Камера
Специјални Функции:
Ноќта верзија,Водоотпорен
Напон:
DC 12V
сензор на слика:
CMOS,CCD
Жица или Безжично:
Жица
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Акура, Aston Martin, Audi, Бентли,

Слични понуди