2014-2017 За Ford Ecosport Додатоци на Chrome Пред Светлина Опкружувачки Трим Погоден FORD ECOSPORT Автомобил Стил Декоративни Дел

2014-2017 За Ford Ecosport Додатоци на Chrome Пред Светлина Опкружувачки Трим Погоден FORD ECOSPORT Автомобил

DEN 2396.00
-30 %
DEN 3422.40

Тековен

Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години. П : како да го потврди прибор погодни за вашиот автомобил?
О : Прво бидете сигурни дека моделот година и потврдите автомобил слика.
Точка име : хром фарови го опкружува декоративни намали за Ford Ecosport 2014 2015 2016+
Автомобил модел : за Ford Ecosport 2014 2015 2016+ (проверете внимателно со автомобил модел)
автомобил стил : за ford ecosport серија
Место на потекло : КИНА
Состојба : 100% сите нови
Количина : 4pcs/set
Бренд : YCSUNZ
Посебни карактеристики : Decaration & заштита
Испративме на стоки, како подарок, но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен. П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат, тие се направени од високо квалитетни материјали. Некои од
земјата 26-60 дена.
Сите додатоци се тестирани со автомобил модел, сите соодветни добро.
Внимание на детали, никогаш не рѓа и не исчезнат.
Направи твојот сон автомобил да изгледаат кул. Реалниот производ ќе повеќе убаво од сликата. Ако сакате да се добие стоката брзо , можете да одберете да ги користите DHL за испорака,
обично 5-7 дена се добие производ од DHL, но купувачот мора да додадете превозот цена.
за FORD ECOSPORT 2014 2015 2016 година
Овој автомобил модел поврзани со производи сите имаат 30% попуст
Генерално, речиси земја клиентот може да се добие на стоки за 6-25 дена по породувањето . Држејќи во автомобил со селотејп. Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно.
Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
за ford ecosport 2014-2017
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
хром декорација додатоци за ford ecosport
Објектот Тежина:
0.2kg
Модел Година:
за ford ecosport 2014-2017
Име На Модел:
за ford ecosport 2014-2017
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот:
фарови го опкружува трим
Модел:
ЗА FORD ECOSPORT 2014 2015 2016 ГОДИНА
is_customize:
Yes
Налепница Сместување:
Фарови
Име:
погоден ecosports додатоци
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип:
калапи трим
Стил:
автомобил хром ленти
објектот стил:
Автомобил Стил
декоративни хром намали за ford ecosport:
Yes

Слични понуди