F05745 Со Црна Глава Рака За да Одат про Hero3 херој 4 3 2 1 3+ Sj 5000 4000 Sj6000 Sj7000 Yi

F05745 Со Црна Глава Рака За да Одат про Hero3 херој 4 3 2 1 3+ Sj 5000 4000 Sj6000 Sj7000 Yi

DEN 126.00
-9 %
DEN 138.24

Тековен


Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Шефот на Рака е компатибилен со сите Go Pro HERO3, HERO2, HD ХЕРОЈ Оригинални Камери и одлично за чување на снимката јасно додека свириш
Широко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед/ мотоцикл
Еластична прилагодливи рака дизајн, една големина одговара на сите
Внатрешниот наредени со анти-пропадна материјал за добра носат, дури и кога ќе се потење
Изградба : еластична ремени, dteel орев и пластични планината
Боја : црна
Појас ширина : 4cm
Компатибилен со : Gopro Hero1 / Hero2 / Hero3/S60/ yi
Пакет Содржина :
1 x Еластична Главата Рака (без камера)


Останатите карактеристики

Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Бренд Име:
BGNing
Број На Модел На:
GoPro
Тип:
Ремени & Месеци

Слични понуди