Целосна антички бакар ретро бамбус лост слив миксер чешми Уметност Слив Над топла и ладна тапа нови

Целосна антички бакар ретро бамбус лост слив миксер чешми Уметност Слив Над топла и ладна тапа нови

DEN 2160.00

Тековен


Површината технологија : извлекување на жица


Останатите карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тип:
Челик Топката Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Класичен
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Брзо Отворен Тип
Број На Модел На:
ЈУ-012
Модел:
бамбус тапа
Стил:
Еден на еден дупка
Текстурата на материјалот:
Дувачкиот
Гајтанот тип:
Керамички вентил core
Инсталација:
Седи
Дали ладна и топла вода:
Yes
Градот Услуга:
Градот логистика испорака

Слични понуди