Шминка 3 Бои Веѓа Прав & Eyeliner Гел Траен Smudgeproof Водоотпорен Козметика Око Веѓата Засилувачи Maquiagem M3056

Шминка 3 Бои Веѓа Прав & Eyeliner Гел Траен Smudgeproof Водоотпорен Козметика Око Веѓата Засилувачи Maquiagem

DEN 18.00
-11 %
DEN 20.16

Тековен

100% Висок Квалитет
Карактеристики на производот : 3 бои комбинација во палета Водоотпорен Око Лагер Eyeliner Сенка Гел & Веѓа Шминка Козметички + Четка 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни, лесно да одговара на различни шминка во стил На eyeliner линии и дефинира со мазни, па дури и бојата што изгледа свежо во текот на целиот ден за Да ги подобрат обликот и бојата на вашите очи со користење на eyeliner Лесно да се во боја, водоотпорен, долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави Лесно да се прецизни, совршена декорација и 24 часа долготрајни дупка со-доказ и Време доказ Состојка : Dimethicone,Хидрогенизирани Polyisobutene,BHA,Propylparaben,Methylparaben,Оксиди на Железо Colorant : CI 77499/CI 77492/CI 77491/CI 77007/CI 77742/CI 77891 Употреба : Натопи совет на eyeliner четка предвидени во гел eyeliner(грб двете страни на четка главата).Избрише вишокот на ткиво, пред да аплицираат за око,Подготви линии по должината на коренот на трепките.Повторете примена до саканата должина и ширина се постигне и Топло Совети : За надворешна употреба само да се Избегне контакт со очи, ве Молиме да ја сместите под сенката на животната средина и да се чува вон дофат на деца Димензии : 4cm X 2cm X 1cm Пакет Содржина : 1 x 3 Во 1 Eyeliner Гел & Веѓа 1 x Двојно крајот Четка Или 3pcs Веѓа Матрицата


Останатите карактеристики

Тип:
Eyeliner
Бренд Име:
popfeel
Број На Модел На:
M3056
Корист:
Долго-траен,Брзо/Брз Суви,Лесно да се Носат,Други Природни
Големина:
Full Size
Состојка:
mc eyeliner
Количина:
10000
НЕТО-WT.:
6g
Формулирањето:
Гел
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes

Слични понуди