LINKWELL 45x45cm Цртан филм Црна Був Црвено Срце Розова Чипка Burlap Декоративни Фрли Pillowcase Перница Опфаќа за Троседот Дома Декор

LINKWELL 45x45cm Цртан филм Црна Був Црвено Срце Розова Чипка Burlap Декоративни Фрли Pillowcase Перница Опфаќа

DEN 364.00
-5 %
DEN 383.52

Тековен

Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја. Задоволство Гаранција
3. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.
LINKWELL 45x45cm Цртан филм Црна Був Црвено Срце Розова Чипка Burlap Декоративни Фрли Pillowcase Перница Опфаќа за Троседот Дома Декор
- Име на производ : Перница Покрие CC797 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. За Превозот
1.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. По продажбата на
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
LINKWELL
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CC797
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
Моден
Шема:
Пинк
дизајн:
був
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Црна
Фил:
без

Слични понуди